Próba ognia

POMIĘDZYFRAGMENT POWIEŚCI TUTAJ!

Paranormalny romans z duchem. Wybuchowa mieszanka miłości, intrygi i mrocznych tajemnic.
PREMIERA: 21 września 2011

Dryfująca w mrocznych wodach tajemniczej rzeki, Amelia jest zjawą, cieniem osoby, którą niegdyś była. Nie ani swej przeszłości, ani momentu śmierci. Skazana na trwanie w upiornej krainie pomiędzy światem żywych i umarłych, Amelia traci nadzieję na wyrwanie się z koszmaru… Wszystko zmienia się w dniu, w którym dziewczyna próbuje pomóc tonącemu chłopakowi. Wbrew wszystkim regułom, udaje się jej ocalić Joshuę od śmierci.
Na początku z wdzięczności, a później z miłości, Josh stara się rozwikłać tajemnicę Amelii. Dzień po dniu tych dwoje zbliża się do siebie coraz bardziej. Jednak trzymana w tajemnicy więź nie podoba się jednemu z duchów rzeki. Zawistny i pozbawiony skrupułów Eli zrobi wszystko, by odebrać Amelii całą radość i rzucić dziewczynę na powrót między bezwolne cienie.

Rekomendacje:

„PRZEJMUJĄCA I WZRUSZAJĄCA LOVE STORY Z PARANORMALNYM TWISTEM” – Becca Fitzpatrick, autorka bestsellerowego „Szeptem”

„Mroczny, mrożący krew w żyłach sekret i wzruszająca historia miłosna – Pomiędzy zostaje w pamięci długo po tym, jak odłoży się książkę na półkę”. Andrea Cremer, autorka "Nocnego Cienia"

Z recenzji:

Donna, GoodReads.com
“Pomiędzy” to debiutancka powieść Tary Hudson, ale zawiera wszystko, czego oczekuję od książki. Zakazana miłość, tajemnica, ekscytacja... Jedna z najlepszych powieści o duchach, jakie czytałam.

Dark Readers, GoodReads.com
”Pomiędzy” to przepięknie napisany romans paranormalny, który pozostał w moich myślach przez długie tygodnie.

Jacky He, GoodReads.com
Ta książka przyprawia mnie o dreszcze. Fabuła jest zaskakująca i oryginalna!O AUTORCE

Tara Hudson urodziła się i wychowała w Oklahomie. Z zawodu jest prawniczką. Uzależniona od mrocznych opowieści, uwierzyła w niestworzone historie na temat upiornych egzaminów z literatury i, przerażona wizją pracy w barze szybkiej obsługi (bo tak kończą filolodzy), zdecydowała się na studia dające konkretny zawód. Na szczęście jej kariera prawnicza nie potrwała długo – Tara szybko uświadomiła sobie, że cmentarze są ciekawsze niż kancelarie, a opowiadanie historii daje więcej satysfakcji niż rycie w paragrafach. „Pomiędzy” to jej debiut literacki. Pisarka mieszka w Oklahomie z mężem, synem oraz imponującą menażerią bardzo źle wychowanych zwierzaków.

Więcej o niej przeczytacie na stronie internetowej
PLAYLISTA

Blue Foundation - Ghost
Death Cab for Cutie - Bixby Canyon Bridge
The Boxer Rebellion - Semi-Automatic
The Band Perry - If I Die Young