Próba ognia

poniedziałek, 24 października 2011

Na jednej nodze!

Jak zwykle ;-)

Ha! Dostałam odpowiedzi od Lesley! Teraz muszę je tylko przetłumaczyć! Kelly Creagh zgodziła się na wywiad! To druga ważna sprawa. Mamy już sporo recenzji "Nevermore" - są megapozytywne, więc bardzo się cieszę!

Wyimki:

Kelly Creagh stworzyła cudowną, namiętną opowieść o słodkiej cheerleaderce i mrocznym gocie. Ich historia głęboko poruszyła moje serce, często wywoływała uśmiech na mojej twarzy, a na sam koniec zmusiła mnie do płaczu. 'Nevermore. Kruk' to jedna z najlepszych książek, jakie czytałam w całym moim życiu. Polecam, polecam i jeszcze raz POLECAM.
Ocena: 'Nevermore' jest zbyt dobrą książką, by dostać ocenę 10/10. Dlatego właśnie nazwałam ją ARCYDZIEŁEM. Jest poza wszelką skalą. Jest po prostu idealna.
Caroline Ratliff, http://books-silence.blogspot.com/

Budzące gorozę wizje i tajemnicze okoliczności śmierci autora, rozgrywki międzyszkolne i prezentacje projektów w wieczór Wigilii Wszystkich Świętych, świadomość destrukcyjnej potęgi ludzkiej wyobraźni, opadające maski ukazujące zupełnie nowe oblicze nas samych i życzenia...te tak dawno wypowiedziane, które spełniają się szczególnie wtedy, gdy już ich nie pragnie, a ponieść trzeba ich konsekwencje. To wszystko i o wiele, wiele więcej na ponad 400 stronach "Nevermore".
Cassin, http://kessieandbooks.blogspot.com/

„Nevermore”, to świetny i nietuzinkowy debiut. Fani Egara Allana Poego będą zachwyceni książką, osoby nie znające jego twórczości z chęcią będą chciały nadrobić zaległość. Miłośnicy paranormal romance będą zadowoleni z wyjątkowości książki. Osoby nie mające wcześniej do czynienia z tym gatunkiem śmiało mogą zacząć swoją przygodę od „Nevermore”. Polecam każdemu, jest to historia, której się nie zapomina. Po przeczytaniu ostatniego słowa, pragnie się więcej.
A, http://books-spirit.blogspot.com/

"Nevermore" zasługuje na najwyższą ocenę: 10/10.
Jane, http://janebox.blog.onet.pl/


Oceniając książkę wystawiam 6/6, bo ta powieść w pełni na to zasługuje. Z czystym sumieniem stwierdzam, że to jedna z najlepszych pozycji tego roku.
Isztar, http://paranormalbooks.pl

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
To może bardzo nieprofesjonalne, ale mam dziką radochę!

13 komentarzy:

 1. Ja właśnie zabieram się za pisanie recenzji Nevermore i wcale nie dziwię się, że otrzymała tak wysokie noty, powiem nawet, że sama wystawię jej 10/10 :D Książka naprawdę świetna, czekam więc i na wywiad z Kelly Creagh!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jestem w trakcie czytania i muszę powiedzieć, że absolutnie zgadzam się z opiniami. Książka jest genialna! ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Własnie zauważyłam te wszystkie pozytywne recenzje :) I pożałowałam, że nie poprosiłam o tą książkę i będę musiała czekać aż do premiery :( Ale będę dzielna, wytrzymam i wtedy poproszę tak czy siak :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka jak najbardziej zasługuje na taką ocenę. Jestem w trakcie czytania i za parę dni z pewnością na moim blogu pojawi się pozytywna recenzja, bo ta książka mnie oczarowała

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja książki nie dostałam:/ Szkoda, bo jestem jej bardzo ciekawa...

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowna, nieziemska książka!
  Czekam na wywiad z autorką.
  No i pytanko - kiedy tom drugi? :D Książkę skończyłam czytać wczoraj, a cały czas o nie myślę...

  OdpowiedzUsuń
 7. Może najwyższej oceny ode mnie nie dostanie, ponieważ, przez wiele stron groziło katastrofą. To mocno poeowska część i końcówka uratowały książkę i tym samym nie mogę się doczekać kolejnej części. Muszę się tylko spiąć by wyrazić swe zdanie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Też niedługo przeczytam -jestem niemal pewna, że będzie mi się podobać :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Strasznie jestem ciekawa wywiadu z autorką:) Szkoda, że na drugi tom trochę sobie poczekamy:(

  OdpowiedzUsuń
 10. Także wyczekuję wywiadu (i teledysku !)
  Znowu się powtórzę, ale w tym przypadku powtarzać jak najbardziej warto - rewelacyjna książka :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Sihhinne - no to poczta zżarła, bo wysyłałam :( Dostaniesz zatem oryginał. Buuuu. Ale cieszę się, że się generalnie podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ojć. Głuuupia poczta!!! Może się jeszcze odnajdzie..

  OdpowiedzUsuń
 13. Moja poczta też jest chyba książko-żerna....:(

  OdpowiedzUsuń