Próba ognia

środa, 3 sierpnia 2011

Złota zakładka - nagroda bloggerówW czynie społecznym oraz dlatego, że ta inicjatywa bardzo mi się podoba, zachęcam wszystkich blogerów do udziału w plebiscycie Złotej Zakładki. O co biega? Ano o to, że kilka osób wpadło na genialny w swej prostocie pomysł i uznało, słusznie, że blogerzy, jako siła medialna, powinni przyznawać swoją książkową nagrodę. I od tego roku przyznają :)

Szczegóły znajdziecie na stronie Złotej Zakładki

Zasady zostały jasno przedstawione, kategorie, w których przyznawane będą wyróżnienia również. Powtórzę tylko - głosujcie na to, co Wam się naprawdę podoba :) Nie po to E-szefowa walczyła kiedyś zaciekle o wolność słowa i przekonań, żebym teraz ja namawiała kogokolwiek do uprawiania lokalnego patriotyzmu :D

Finał - na Katowickich Targach Książki, na które się wybiorę, żeby potruć trochę o naszych paranormalach ;-)

7 komentarzy:

 1. szkoda, że trzeba prowadzić blog pół roku :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nom, mam to samo ;) szkoda ;(

  Ale ogólnie to jest to ciekawa inicjatywa :) A na targi ksiązki w Katowicach z pewnością sie wybiorę :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Inicjatywa jest świetna, szkoda, że trzeba prowadzić bloga od min. pół roku, ale z pewnością zgłoszę się w przyszłym roku.

  Na targi bardzo chciałabym się przejść, ale mam trochę za daleko :/.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na targi raczej nie dotrę:/
  A swojego bloga dopiero założyłam więc zgłoszę się w przyszłym roku:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie najżmudniejszy będzie przegląd przeczytanych książek pod kątem premiery w 2010 roku. Chwała za manię spisywania i podświadomą rywalizację.

  "Zwiadowcy" zaznaczyli się u mnie mocno w tym roku, bez zgłoszenia (odpowiedniego tomu w odpowiedniej kategorii) się nie obejdzie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziewczyny - nie martwcie się, że w tym roku nie możecie głosować. Przecież od przyszłego przez wszystkie kolejne lata będziecie już mogły :)

  Zostały dwa dni na zgłaszanie nominacji!

  OdpowiedzUsuń