Próba ognia

wtorek, 14 czerwca 2011

Na marginesie CK - zdjęcia :)

Niedawno skończył się na portalu FOTKA PL konkurs związany z pierwszym tomem cyklu "Córki Księżyca" :) Konkurs był fotograficzny i polegał na udostępnieniu zdjęcia z najlepszą księżycową stylizacją. Jako iż jutro w księgarniach pojawi się tom drugi, zawierający części "Nocny cień" i "Tajemny zwój" (zwany przeze mnie pieszczotliwie "tajemnym zwojem mózgowym"), pomyślałam, że wrzucę tu zwycięskie fotki :) Może kogoś zainspiruje stylizacja ;-)Przyznam, że to moja faworytka ;-)

Dużo bardziej podobają mi się takie konkursy niż zwykłe, z testem i pytaniami a, b, c. Ale chyba najbardziej bawi mnie robienie głupawych psychotestów ;-) Robiłam psychotest do "Kliki", robiłam i do "Córek". A nawet, w czasach zamierzchłych, do "Błękitnokrwistych" :) Chciałam zrobić również do "Ucznia diabła", na portalu poszkole.pl, ale redakcja nie dała mi się wyżyć i zrobiła sama :(

Ad rem: drugi tom "Córek Księżyca" już jutro i tym razem będzie trochę w klimatach latynoskich ;-) Może uznacie to za zabawne, ale stwierdziłyśmy z szefową, że bierzemy drugi tom na urlop:D Będę się konsekwentnie odmóżdżać między zajęciami ruchowymi :P

Bajdełejem, jakie są Wasze ulubione portale internetowe? Bo ja szlajam się głównie po blogach kulinarnych, oglądam filmy z belly dance na YouTube (wmawiam sobie, że się w ten sposób uczę, buahahahaha) albo siedzę na FaceBooku (niekiedy nieświadomie). Zdarza mi się jeszcze książki recenzować :)

7 komentarzy:

 1. Najbardziej podoba mi się pierwsza, druga i ostatnia fotka.
  O! Druga część "Córek"... Jak tylko wrócę do domu z zajęć dodatkowych to się przykleję do mojej kochanej paczuszki i będę czytać do późnych godzin ^^.

  Głównie siedzę na facebooku (a właściwie na profilu wydawnictwa, bo nie mam na fb nic innego do roboty). Teraz trochę siedzę na eFantastyce, by śledzić rywalki w konkursie i komiks Kariolki. A oprócz tego - blogi, blogi, blogi ^^.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta ostatnia jest piękna.. boska po prostu. A ja głównie siedzę na facebooku, blogach i stronach wydawnictw i tak codziennie. Inaczej mówiąc czysta monotonia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też kibicuję pani z numerem 1;) I udanego urlopu życzę (kiedy wreszcie nadejdzie no xD)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nadejdzie, nadejdzie, będę się byczyć w ośrodku odnowy, żreć sałatę i biegać po pagórkach z kijami :) Poza tym planuję spać do oporu. Jak znam życie, pewnie w międzyczasie wpadnie mi do głowy za dużo głupich pomysłów...

  OdpowiedzUsuń
 5. To w takim razie miłego urlopu :]

  OdpowiedzUsuń
 6. Drugie zdjęcie jest niesamowite :)

  OdpowiedzUsuń